Přírodopis

PŘÍRODOPIS

Vítejte na stránkách PŘÍRODOPISU na naší ZÁKLADNÍ ŠKOLE – ZŠ ROVENSKO POD TROSKAMI. 🙂

Naše školáky přírodopisem provádí – Andrea HOUŠKOVÁ. 🙂

Nové zadání – úkoly pro samostudium:

Velikonoční soutěž s PŘÍRODOPISEM

Milí žáčci,

při příležitosti velikonočních svátků jsem si pro vás připravila 2 soutěže. Zúčastnit se mohou všichni žáci z druhého stupně podle vlastního výběru. Tzn., že se můžete zúčastnit pouze jedné ze soutěží – té, která vás více osloví, nebo klidně i obou.  Ačkoliv to je váš „úkol“ na velikonoční týden, usoudila jsem, že kreativcům a básníkům bude možná vyhovovat, pokud budou mít více času na promyšlenou. Uzávěrku obou soutěží jsem tedy stanovila na 30. 4. Kdo nepošle nejpozději do 30.4. svoji práci, nebude do soutěže zařazen.

Vyhlášeni budou vítězové v rámci každé třídy a také v rámci celého druhého stupně. Soutěž  „Najdeš všechny živočichy?“ budu vyhodnocovat já, tam jsou výsledky jednoznačně měřitelné. Výběr vítězů druhé soutěže „Jak básníci přicházejí na svět“ bude ve vašich rukách. Proběhne tedy, až se sejdeme ve škole.

Bližší informace najdete v přílohách.

Stáhněte si tabulku k SOUTĚŽI:


Podívejte se na naše přírodopisné třídy:

PŘÍRODOPIS v 6. třídě:

Vítáme vás na přírodopisných stránkách našich ŠESŤÁČKŮ. S / TÝDNY SAMOSTUDIA 🙂 2. a 3. období (30.3. do 12.4.) Na

PŘÍRODOPIS v 7. třídě:

Vítáme vás na přírodopisných stránkách našich SEDMÁČKŮ. S / TÝDNY SAMOSTUDIA 🙂 2. a 3. období (30.3. do 12.4.) Na

PŘÍRODOPIS v 8. třídě:

Vítáme vás na přírodopisných stránkách našich OSMÁČKŮ. S / TÝDNY SAMOSTUDIA 🙂 2. a 3. období (30.3. do 12.4.) Soubory